Підсумки І етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді ?Моя Батьківщина - Україна?

Дата: 10.12.2021 09:04

Підведено підсумки І етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді ?Моя Батьківщина - Україна?

09 грудня 2021 року Центром позашкільної роботи було проведено краєзнавчу конференцію «Моя Батьківщина – Україна». У залі Тячівської бібліотеки для дорослих зібралися переможці І етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді ?Моя Батьківщина - Україна?. Учасники конференції представили свої краєзнавчо-дослідницькі роботи, звітували про здобутки, ілюструючи їх фотографіями, слайдами, знятими під час проведення дослідження. Різні за напрямами, змістом, стилем викладу, виступи учасників конференції свідчать про велику любов молодого покоління до рідного краю та України, дбайливе ставлення юних краєзнавців до природи, народних традицій, історичного минулого України.

Глибиною дослідження, унікальними пошуковими та якісно оформленими ілюстративними матеріалами вирізняється робота переможниці секції ?Духовна спадщина мого роду?:Малицької Ярини, учениці 10 класу Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (кер.Лакатош Олена Юріївна) тема роботи «Андрій Новак-фундатор Закарпатської обласної клінічної лікарні».

Приємним сюрпризом для призерів та їх керівників стали заохочувальні призи Центру позашкільної роботи.