За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується

Дата: 29.01.2021 10:11

29 січня 1918 року біля невеличкої станції Крути на Чернігівщині сталась трагедія, яка сколихнула, пробудила всю Україну. У цей день жменька юнаків у нерівному бою віддала своє життя, але відстояла честь України…

Студенти, курсанти, школярі – виявилися у своєму патріотизмі вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу.

Учні Тячівської ЗОШ І-ІІІ N2, вшанували пам'ять юних Героїв, які загинули у бою під Крутами.

Класний керівник 5-Б класу, вчителька історії Лакатош О.Ю. провела з учнями захід присвячений пам’яті молодих хлопців, воїнів, борців за незалежність України – Героїв Крут: "За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується".

Учні 9-А класу відвідали Тячівіську центральну районну бібліотеку, де відбулася година пам'яті "Під Крутами пішли в безсмертя" для учнів місцевих шкіл.

Щиро дякуємо всім керівникам за цікаві заходи!