День пам’яті жертв голодоморів

Дата: 27.11.2022 11:16

З метою виховання у дітей патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу, у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодомору в Тячівському ліцеї № 2 пройшли інформаційно-просвітницькі заходи.

Галас А.П. разом з учнівським самоврядуванням оформили інсталяцію: «Не забудем».

Бібліотекар ліцею Деяк Т.М. підготувала книжково-ілюстративну виставку науково-популярної літератури «Забуттю не підлягає».

Орто Л.М. та Думнич О.Й. з 2-ми класами виготовляли янголів, які символізують душі загиблих під час Голодомору. Та переглядали відео «Пам’ятаємо 1932-1933».

3-Б разом з Лукан В.М. малювали малюнки «Україна пам’ятає» та виготовляли колоски.

Дудла В.І. з Ворончак О.І. разом зі своїми четвертокасниками провели бесіду «Страшні роки голодомору 32-33-х р.р.» та виготовили янголів.

5-А з Лавровою Д.О. переглянули епізоди страшних часів та розмовляли про наслідки Голодомору.

Юхимович Н.В. та шкільний психолог Леонтьєва С.І. в 5-Б класі переглянули фільм «Червоне намисто» та обговорили з дітками цінність хліба та їжі.

Млинецька Р.М. в 8-А провела виховну годину «Вогонь скорботи в серці навіки».

Класний керівник 9-А класу Габор А.М. провела з учнями акцію «Запали свічку» та переглянули відеоролик «Пам’ять не вмирає».

Події тих років назавжди залишаться темною плямою історії нашої держави. Нашим спільним обов’язком є гідно вшанувати вбитих голодом і передати пам’ять про трагедію наступним поколінням.