Осінній ярмарок

Дата: 24.10.2022 13:07

Пампушки, горішки, тістечка, виноград чи банани, торт і пиріг, сосиски в тісті, макаруни і кекси, шарлотку та пляцки, бутерброди і навіть суші можна було придбати на благодійному осінньому ярмарку в Тячівському ліцеї №2.

Кожен клас приготував особливі смаколики, а деякі класи підійшли креативно і ще й цікаво оформили свій стіл. Учні і батьки ретельно готувались до цього свята: випікали різні смаколики, проявляли свої організаторські здібності. Віддавали  смаколики за 1-20 грн. Діти змогли весело провести час та добряче посмакувати.

Виручені кошти від ярмарку ми передаєм на допомогу Збройним силам України. Таким методом ми  виховуємо в дітей милосердя, адже допомагаємо тим людям, які цього потребують.

Проведена ярмарка стала святом, яке в такий нелегкий час, принесло всім хороший настрій, об`єднало батьків, учнів, вчителів.
Шкільна ярмарка завершилась, але самий захід надовго запам’ятається всім її учасникам. Адже вона об`єднала в одне ціле всю шкільну родину.