Виховна година: «30 причин любити Україну» (4-Б клас)

Дата: 21.01.2022 15:24

22 січня вся країна відзначатиме День Соборності України.

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за століття, бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

Ми підготували низку заходів присвячених цій даті. Сьогодні у 4-Б класі Лемен Ірина Геннадіївна провела виховну годину "30 причин любити Україну". Учні виконували такі завдання: розгадати анаграму, написати сенкан, записати всі області України в алфавітному порядку. Також вони виготовляли браслети єдності та заповнили однойменний плакат, який розмістили на інсталяції в коридорі школи.