Приємний сюрприз ...

Дата: 12.09.2021 15:58

Нещодавно, Алечко Андрій Валентинович помічник народного депутата України, юрист благодійного фонду «Велика Родина» та наш випускник, передав до шкільної бібліотеки цінний подарунок: серію книжок «Шевченкіана для освітян» авторства письменника, дослідника, доктора філософських наук Жадька Віктора Олексійовича. Це унікальне видання на основі великого фактологічного матеріалу відтворює подробиці різних періодів життя та творчості Великого Кобзаря. Зміст дослідження орієнтовано на науковців, шевченкознавців, викладачів української літератури та історії та широке коло читачів.

Щиро дякуємо татові Андрія, який передав цей чудовий подарунок. Дуже приємно бачити, що учні, які закінчили школу залишаються неї хорошими друзями.