Приємно бути корисними...

Дата: 11.03.2022 17:54

Зараз  українці переживають складний час - час війни. Наразі в нашому місті перебуває багато родин, які були змушені переїхати в більш безпечне місце, здебільшого це жінки та діти.
  Щоб підтримати їх та трохи відволікти педагоги Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. N2 на базі школи з 11:00 по 13:00 організували для діток різні види занять: активні ігри,
перегляди дитячих фільмів та програм, майстер-класи, ігри для розвитку,  консультації вчителів-предметників. Також діткам пропонують гарячий чай з печивом і канапками у теплій, дружній атмосфері.
    Тим часом, батьки можуть залишитися  разом з дітками й випити каву, яку їм із задоволенням приготують наші колеги, або за цей час вирішити свої нагальні справи.
   Ми раді, що батьки нам довіряють, а дітки хочуть прийти й наступного дня, щоб поспілкуватись з новими друзями та весело провести час.