27 січня Міжнародний день пам'яті жертв голокосту

Дата: 27.01.2021 23:40

27 січня - Міжнародний День пам'яті жертв Голокосту Бібліотекар школи - Деяк Т.М. та педагог-організатор - Володченко І.П. підготували книжкову виставку та оформили інформаційну дошку «Голокост – історія трагедії», до перегляду якої залюбки долучалися вчителі та учні. Гортаючи страшні сторінки історії, учні познайомилися з поняттями «голокост» та «антисемітизм», історією гоніння єврейського народу. Згадали про Бабин Яр, у якому в часи німецької окупації України були розстріляні 33 771 людей. Таким чином ми вшановуємо пам'ять про багато мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність.