Досягнення

Збір лідерів учнівського врядування «Вільна молодь» закладів освіти Тячівської ТГ

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 1 грудня 2021 року відбувся навчально-тематичний збір лідерів учнівського врядування «Вільна молодь» закладів освіти Тячівської ТГ.

12:59 01.12.2021

Перемога у Громадському бюджеті 2022

22 листопада на засіданні Координаційної ради з питань громадського бюджету (див.протокол засідання) визначено проєкти-переможці Громадського бюджету.

13:24 23.11.2021

Галас Софія - переможниця Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!" першої вікової категорії в номінації "Портрет (репортажний та студійний)"

Вітаємо Галас Софійку, ученицю 5-Б класу за почесне ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!" першої вікової категорії в номінації "Портрет (репортажний та студійний)" .

11:50 04.11.2021