Досягнення

Вітаємо!

Найбільше й найдорожче добро кожного народу - це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід і почування.

11:52 03.03.2023

Вітаємо!!!

Вітаємо Лиспуха Вадима, учня 7 класу Тячівського ліцею №2 з почесним І місцем в ІІІ (обласному) етапі ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді (кер. Лакатош Олена Юріївна)

11:13 10.02.2023

Конкурс «Захисники України: історія та сьогодення»

Вітаємо наших учнів з перемогою в конкурсі «Захисники України: історія та сьогодення» І місце в номінації «Малюнок» Галас Софія, учениця 6-Б класу, Тячівського ліцею № 2 та І місце в номінації «Фоторобота» Лавришин Наталія, учениця 8-А, Тячівського ліцею № 2 Вітаємо та бажаємо успіхів в майбутньому!

11:20 23.11.2022

Пишаємось досягненнями наших учнів!

Прокопчук Давид - учень 11 - Б класу Тячівського ліцею № 2, Тячівської міської ради, Закарпатської області, є переможцем ( І місце) І етапу конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна". Керівник: вчитель історії Тячівського ліцею № 2, Лакатош Олена Юріївна

09:20 14.11.2022

Збір лідерів учнівського врядування «Вільна молодь» закладів освіти Тячівської ТГ

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 1 грудня 2021 року відбувся навчально-тематичний збір лідерів учнівського врядування «Вільна молодь» закладів освіти Тячівської ТГ.

12:59 01.12.2021

Перемога у Громадському бюджеті 2022

22 листопада на засіданні Координаційної ради з питань громадського бюджету (див.протокол засідання) визначено проєкти-переможці Громадського бюджету.

13:24 23.11.2021

Галас Софія - переможниця Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!" першої вікової категорії в номінації "Портрет (репортажний та студійний)"

Вітаємо Галас Софійку, ученицю 5-Б класу за почесне ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!" першої вікової категорії в номінації "Портрет (репортажний та студійний)" .

11:50 04.11.2021