Обираємо здорове майбутнє разом!
Дата: 20.05.2026 17:51
Кількість переглядів: 26
Сьогодні, 20 травня, серед учнів початкової школи пройшов фестиваль здорового харчування на тему: «Ми обираємо здорове харчування». Діти із захопленням презентували корисні страви, овочеві та фруктові композиції, ділилися знаннями про вітаміни та правила здорового способу життя. Атмосфера свята була яскравою, веселою та пізнавальною. Фестиваль провела Ворончак Олена Степанівна, яка допомогла дітям ще раз переконатися, що здорове харчування — це важливо, смачно та корисно!








