Голодомор " Горять свічки в людських долонях"

Дата: 20.11.2020 22:14

У 1932-1933 р.р. не було ні війни, ні посухи, а була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знає, скільки безневинних людей зійшло в могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів. З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в Тячівській ЗОШ І-ІІІст. №2 було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У шкільній бібліотеці організована виставка фотоматеріалів та публіцистичної літератури «Пам’ятаємо!», яку відвідали учні та гості школи. В класах пройшла година пам’яті і скорботи «Горять свічки в людських долонях».

Проведено бесіди на тему "Страшні роки Голодомору 1932-1933 роки".

Педагог-організатор разом з учнівським самоврядуванням підтримали акцію "Запали свічку" відзявш відеороли "Свіча пам'яті"