12.05.2021

12 травня у Тячівській ТГ на стадіоні імені Л. Бийреша, відбулася розважальна військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") 2021, яка реалізується в рамках пітчигу в Тячівській ТГ за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні в партнерстві з Тячівською територіальною громадою та ГО «Молодіжна платформа».

#activecitizensua #sc3 #pitching #youthplatform #tiachiv #MovingForwardTogether #ПрямуємоРазом

Участь прийняли 4 рої (учні 11-16 років):

1) ЗЗСО Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. N1 ім.Гренджі Донського - рій "Характерник";

2) Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - рій "Серце Патріота";

3) Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст.N3 ім. Шимона Голлоші - "Нересен";

4) ПНВК "Щасливе місто" - рій "Слідопити".

А поважними гостями та суддями стали:

Керуюча справами, секретар виконкому Тячівської міської ради - Решетар Ольга Василівна;

Виконуюча обов'язків начальника відділу культури, сім'ї, молоді та спорту Тячівської міської ради - Петер Едіта Балінтівна;

Головний спеціаліст відділу освіти Тячівської міської ради - Шелевер Мар'яна Василівна;

Заступник начальника відділу прикордонної служби "Тячів" з персоналу - капітан Черевиченко Дмитро Васильович;

Голова районної спілки учасників АТО "Патріот" - Минзат Василь Васильович.

Рої мали змогу взяти участь у різних конкурсах:

"Впоряд"- стройова підготовка;

"Візитка рою" - оцінювання атрибутики, зовнішнього вигляду, назви, девізу і.т.п.;

"Ватра" - творчо-мистецький звіт;

"Відун" - оцінювання знань з історії України;

"Козацький гарт", "Перетягування линви" - змагання з витривалості;

"Козацький шлях" - змагання зі спритності;

"Рятівник" - надання першої допомоги потерпілому.

Рої були оцінені й нагороджені окремо з кожного конкурсу, а за загальними підсумками головні місця посіли:

місце - рій "Серце Патріота"

місце - рій "Характерник"

місце - рій "Нересен"

Нагородили рої ексклюзивними медалями, які під замовлення виготовив для нас Олександр Джуган.

А головним призом став символ козацької влади - булава.

Щиро дякуємо авторам проєкту Володченко Ірині, Світлані Гульоватій , Маряні Стойці та людині, яка весь час підтримувала нас й можна сказати підштовхнула до участі в проєкті - Ользі Кричфалушій .

Особлива подяка наставникам роїв, які готували конкурсантів:

Вайнагій Нелі Іванівні, Острешко Лесі Михайлівні, Драгуну Василю Васильовичу, Шелевер Єві Олександрівні, Дебичу Роману Андрійовичу, Нечипорук Юлії Олегівні.

Та людям, які відповідали за конкурси під час проведення заходу: Гаро Світлані Вікторівні, Гиричу Сергію Івановичу, Дудчук Лесі Андріївні, Борисенко Маргариті Василівні, Лакатош Олені Юріївні.

Дякуємо за технічне забезпечення, фото- та відеозйомку членам Тячівської молодіжної ради: Чеху Миколі , Вовчок Мирославі , Галас Анастасії .

Найбільшу подяку висловлюємо людині, яка допомагала в найтонших питаннях й консультувала нас у будь-яку годину дня і ночі: Петер Едіті Балінтівні.

Сподіваємось, ця гра стане для Тячівської ТГ традиційною, бо вона не тільки піднімає командний дух але й пробуджує патріотичні почуття. А щасливі, хоч і трохи стомлені, обличчя роїв є доказом того, що ця справа повинна мати продовження.