" Стоп булінг "

Протягом минулого тижня в нашому ліцеї проводились виховні заходи «Захисти себе від булінгу». В 5-А класі проведено заняття «Стоп булінг» учнів ознайомили з поняттям, формами та структурою булінгу, розповіли як виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства. А в 3-Б класі навчили розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навички відповідальної та безпечної поведінки.

12:03 31.10.2022

Осінній ярмарок

Пампушки, горішки, тістечка, виноград чи банани, торт і пиріг, сосиски в тісті, макаруни і кекси, шарлотку та пляцки, бутерброди і навіть суші можна було придбати на благодійному осінньому ярмарку в Тячівському ліцеї №2.

13:07 24.10.2022

Форум лідерів

29 вересня 2022 року відбувся звітно-виборчий зліт ради лідерів учнівського самоврядування «Вільна молодь» закладів освіти Тячівської міської ради, який проводився у галереї ім.Ш.Голлоші.Відповідно до програми заходу було кілька пунктів: виступи лідерів із звітами-презентаціями роботи за минулий навчальний рік, представлення ідей та пропозицій для проектів, які можна буде реалізувати в громаді, вибори Голови Ради учнівського парламенту, заступника голови Ради та формування активу комітетів учнівського парламенту.

09:56 30.09.2022

День миру

21 вересня- Міжнародний день миру.

10:23 22.09.2022

Турнір юних патріотів

20 вересня учні нашого ліцею взяли участь в І етапі гри-вікторини "Як я люблю Україну". Організатором гри є Центр позашкільної освіти, відповідно до плану заходів із проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").  Команда ліцею зайняла ІІ місце в змаганнях та була нагороджена грамотою.

09:24 21.09.2022

Олімпійський тиждень

Традиційно на початку нового навчального року в ліцеї було проведено "Олімпійський тиждень", у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, спортивні змагання між класами, інформаційні фізкультхвилинки, олімпійські уроки, веселі старти та змагання з футболу.

15:54 13.09.2022

Конкурс стіннівок:"Україна єдина!"

З нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу педагог-організотор: Володченко І.П., провела  конкурс стіннівок:"Україна єдина!".

15:19 21.01.2022