Всесвітній день Цивільної оборони

1 березня - Всесвітній день Цивільної оборони, з нагоди цього дня, в закладі освіти були проведені виховні години, тематичні заходи, присвячені цивільному захисту. Основна мета заходів – пропаганда знань про цивільну оборону, ознайомлення з роботою національних рятувальних служб, вироблення в учнів умінь, навичок грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя.

16:00 01.03.2023

День української хустки

Сьогодні, 7 грудня у світі відзначають День української хустки. В Тячівському ліцеї №2 діти розмальовували хустку та згадували її історію!

16:32 07.12.2022

6 грудня — День Збройних Сил України

6 грудня — День Збройних Сил України  Для українців це не звичайне свято. День тих, хто обороняє наші світанки і вечори. Нашу цілісність і незламність. Нашу пісню, культуру та традиції. Наше життя.

15:29 06.12.2022

День пам’яті жертв голодоморів

З метою виховання у дітей патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу, у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодомору в Тячівському ліцеї № 2 пройшли інформаційно-просвітницькі заходи. Галас А.П. разом з учнівським самоврядуванням оформили інсталяцію: «Не забудем».

11:16 27.11.2022

Руханка!

Сьогодні учнівське самоврядування Тячівського ліцею №2, разом з педагогом-організатором Галас А.П., на групі продовженого дня, проводили руханку для діток 1-х та 2-х класів! Додали трохи веселощів до шкільних буднів!

18:18 24.11.2022

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. В Тячівському ліцеї №2 проводились виховні години «Вільні творити майбутнє» Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України. Слава Україні! Героям слава!

14:08 21.11.2022