День української хустки

Сьогодні, 7 грудня у світі відзначають День української хустки. В Тячівському ліцеї №2 діти розмальовували хустку та згадували її історію!

16:32 07.12.2022

6 грудня — День Збройних Сил України

6 грудня — День Збройних Сил України  Для українців це не звичайне свято. День тих, хто обороняє наші світанки і вечори. Нашу цілісність і незламність. Нашу пісню, культуру та традиції. Наше життя.

15:29 06.12.2022

День пам’яті жертв голодоморів

З метою виховання у дітей патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу, у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодомору в Тячівському ліцеї № 2 пройшли інформаційно-просвітницькі заходи. Галас А.П. разом з учнівським самоврядуванням оформили інсталяцію: «Не забудем».

11:16 27.11.2022

Руханка!

Сьогодні учнівське самоврядування Тячівського ліцею №2, разом з педагогом-організатором Галас А.П., на групі продовженого дня, проводили руханку для діток 1-х та 2-х класів! Додали трохи веселощів до шкільних буднів!

18:18 24.11.2022

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. В Тячівському ліцеї №2 проводились виховні години «Вільні творити майбутнє» Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України. Слава Україні! Героям слава!

14:08 21.11.2022

Єдиний національний урок БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДОДОМУ

З 14 по 20 листопада 2022 р. в Україні проводився другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану» 18 листопада Тячівський ліцей №2 приєднався до проведення #Єдиного_національного_уроку_БЕЗПЕЧНА_ДОРОГА_ДОДОМУ

17:59 18.11.2022

Розважальна військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

У наш нелегкий, тривожний час, коли український народ безстрашно відстоює незалежність і цілісність рідної держави, важливим завданням, всіх дорослих і юних громадян є плекання у своїх душах патріотичних почуттів, національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції.

15:30 11.11.2022

" Стоп булінг "

Протягом минулого тижня в нашому ліцеї проводились виховні заходи «Захисти себе від булінгу». В 5-А класі проведено заняття «Стоп булінг» учнів ознайомили з поняттям, формами та структурою булінгу, розповіли як виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства. А в 3-Б класі навчили розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навички відповідальної та безпечної поведінки.

12:03 31.10.2022