Тиждень іноземних мов

Дата: 20.02.2023 10:09

Впродовж багатьох років в Тячівському ліцеї № 2 проводиться тиждень іноземних мов. A в цьому році він став особливим, бо співпав з днем Святого Валентина.

Винахідливість вчителів Гусак М.І. та Млинецької Р.М. виявила низку цікавих і важивих фраз, щоб освідчитись в коханні, щоб відкрити теплі, щирі почуття.

Тема про те, чи ми насправді здорові, була конкретно розкрита в проектних роботах юного 4-А класу з ініціативи вчителів Добра О. Й та Гусак М.І.

3 участю вчителя Фірцак Я.В., були представлені малюнки учнями 5-A класу на тему «Мій любимий Лондон»

Вчитель німецької мови Гусак М.І. разом з учнями 9-Б класу підготували інтерактивний урок про засоби комунікацій. Також разом з

учнями 6-Б, 7-А, 7-Б та 9-А класів, долучилися до створения спільного шкільного колажу.

У цікавій формі учні 10 класу разом з вчителем Млинецькою Р.М. повторили тему «Національна кухня», провели конкурс на найкориснішу та найсмачнішу страву, презентували своє меню та робили замовлення в ресторані.

Учні випускного 11-Б класу з вчителем Доброю О.Й. здійснили уявну подорож до визначних міст англомовних країн.

Список проведених цікавих і змістовних заходів можна продовжувати, але підсумок робимо один: відбувся потужний, інтерактивний тиждень в рамках інтенсифікації навчального процесу у вивченні іноземних мов.