І етап шкільної гри "Сокіл" ("Джура") присвячений Дню захисниць та захисників України

Дата: 07.10.2021 11:00

До Дня захисників та захисниць України, а також Дня козацтва в школі проходять заходи присвячені цим подіям. Учасниками стали учні 6,7,8 класів. За ідеєю організаторів учні повинні пройти 3 етапи:

1. "Візитівка" - кожен клас повинен створити рій з 8 учнів з назвою, емблемою та девізом. Рої знайомляться, щоб оцінити суперників (конкурс не оцінюється);

2. "Відун" - рої однієї вікової категорії змагаються у знанні історії України ( завдання підібрані згідно навчальних програм та віку учнів).

До 3-го туру пройдуть тільки 3 команди.

3. "Змагання на спритність та витривалість" - спортивні змагання, де учні зможуть показати свою силу волі та командний дух. На цьому етапі компетентне журі обере переможців.