День учнівського самоврядування 2023

Дата: 06.03.2023 11:30

3 березня в ліцеї відбувся День учнівського самоврядування. До цього дня уся учнівська родина старанно готувалася, продумували все до останньої дрібниці.

Напередодні, серед учнів було проведено таємне голосування, завдяки якому було визначено адміністрацію ліцею.

Обовʼязки директора ліцею виконувала - Толлош Євгенія, заступиком директора з навчально-виховної роботи в цей день була Матіїшин Марія, заступник з виховної роботи - Конц Каріна, шкільний психолог - Селебинка Павло, педагог-організатор - Загоруйко Руслана, медсестра - Бокоч Ярина, бібліотекар - Гросу Андріан, завгосп - Жмурко Орест. Решта учнів 11-го класу та декілька з 10-го виконували роль вчителів.

Програма дня була насиченою та цікавою. Розпочалися уроки за розкладом.

Під час проведення уроків, учні відчули наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця. Впродовж усього дня адміністрація контролювала навчально-виховний процес.

Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.