Звітно-виборчий зліт учнівського самоврядування.

Дата: 19.10.2023 11:39

Учнівське самоврядування,учнівський парламент,це ті заходи,коли учні вже стають дорослими ,впевненими молодими лідерами в своїх навчальних закладах,школах,ліцеях.

18 жовтня 2023 року в приміщенні Будинку культури Тячівської міської ради пройшов звітно-виборчий зліт учнівського самоврядування серед учнів закладів освіти Тячівської міської ради.

Президент шкільної ради Тячівського ліцею №2 - Бокоч Ярина, віце-президент шкільної ради - Тиводар Олександра,заступник президента шкільної ради - Гегедиш Валерія,секретар шкільної ради - Грицкова Каріна.

Кожен заклад протягом навчального року проводить багато різних заходів,свят,ювілейних та памятних дат,ярмарок,фестивалів ,екскурсій,поїздок, про що й розповідали сьогодні кожен предаствник учнівського самоврядування від свого ліцею.По заверешеннню звіту,лідери учнів шляхом голосування обрали голову самоврядування, заступника, та секретаря.

Молодь - це майбутнє міста,громади,регіону,країни.Тому хай ваші ідеї обов"язково мають підтримання , та чудову реалізацію.