Вітаємо!

Дата: 03.03.2023 11:52

Найбільше й найдорожче добро кожного народу - це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід і почування.

1 березня 2023 року в місті Ужгороді відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Згідно з результатами за кількістю балів учениця 11 - Б класу Тячівського ліцею №2 Маркуш Анна Іванівна посіла третє місце.

Педагогічний колектив, учні ліцею щиро вітають Анну з відмінними результатами і перемогою в олімпіаді. Бажають продовжувати добиватися успіхів в такому ж дусі, ніколи не зупинятися на півдорозі і в першу чергу довести собі, що ти найкраща! Нехай удача буде завжди на твоєму боці!