«Професії майбутнього»

Дата: 01.10.2021 13:00

З метою допомоги молоді в орієнтації у світі професій, 1 жовтня 2021 року, заступник начальника відділу активної підтримки Любов Попович на базі Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, відбувся інформативний урок – семінар за темою «Професії майбутнього». У заході прийняли участь 25 випускників. Під час заходу, учні дізнались про професії, які матимуть попит на ринку праці в майбутньому і на які з них можна піти вчитись вже зараз. Діти розглянули формулу успішного вибору професії «Хочу – Можу – Треба», дізнались про послуги центру зайнятості, бажаючі отримали індивідуальні консультації щодо професійного самовизначення. Школярів також зацікавила інформація про мобільний додаток для android-пристроїв «Центр професійної орієнтації», який можна завантажити на Google Play. Захід пройшов активно та плідно. Наступного місяця чекаємо на випускників у нашому центрі зайнятості для проходження професійного профдіагностичного обстеження на АРМ «Профконсультанті» з метою допомоги у виборі професії.