День пам'яті Ігора Караймана

Дата: 25.09.2021 13:37

25 вересня ми всією шкільною родиною вшановували пам'ять Караймана Ігоря Ністоровича, який народився 24 вересня 1959 року.

Колись він навчався в нашій школі й закінчивши Вище прикордонне командне училище КДБ СРСР був призваний на дійсну військову службу 20 вересня 1977 року. В республіці Афганістан служив заступником начальника мотоманевреної групи прикордонних військ. Брав участь у 7 бойових операціях. Проявив себе сміливим і грамотним офіцером. 29 липня 1983 року старший лейтенант Карайман під час супроводу автомобільної колони був важко поранений і від отриманих ран 30 липня помер.

За мужність і відвагу нагороджений орденом Червоного Прапора (посмертно).

Кожного року ми проводимо заходи задля збереження пам'яті про подвиг, який не можна забувати. Будьте патріотами та виховуйте ці якості в рідних та близьких вам людях, тоді ми зможемо змінити світ.