День української мови та писемності

Дата: 09.11.2021 13:37

Паралельно з Тижнем початкової школи у Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проходить Тиждень української мови та літератури.

Вчителі-філологи підготували інсталяцію з інформацією про День української мови та писемності, яку розмістили в коридорі школи.

Лиспух Н.М. в 4-А класі провела мовознавчий турнір "Барви української мови" та заповнювала з учнями невеличкі газети присвячені Дню української писемності. У 5-А класі говорила зі школярами про милозвучність та красу рідного слова й разом розглядали лепбук в якому розміщена інформація щодо походження української мови.

Дьолог С.В. у 10-А класі провела захід: "9 листопада - День української писемності". Учні підготували інформацію, щоб вшанувати пам’ять Преподобного Нестора Літописця, якому й приурочене це свято. Читали вірші, прислів'я та афоризми про мову. Сьогодні вони одягли вишиванки, щоб підкреслити важливість збереження національних цінностей.

Також в школі підтримали щорічну акцію України й писали "Диктант національної єдності".