Майстер-клас: "Емоційний Інтелект" від Nadia Tserkunyk та Марії Рішко

Дата: 17.09.2021 15:51

Неймовірно чудовий день, наповнений емоціями.

На прохання свідомих батьків та за згодою керівництва Тячівської ЗОШ #2 -  Nadia Tserkunyk провела майстер-клас для дітей по Емоційному інтелекту.

Чому останнім часом, ми багато чуємо про емоційний інтелект? - Бо це вміння є запорукою успіху. Якщо говорити дорослими термінами, то Інтелект допомагає влаштуватися на роботу, а Емоційний інтелект - втриматися на роботі. Для дітей, такі заходи є корисними тим, що вони можуть краще розуміти свою поведінку, налагоджувати стосунки між собою, розвивати емпатію (співчуття) і використовувати навіть негативні емоції - собі на користь.

В основі ЕІ лежать вміння - розуміти, приймати, керувати і правильно використовувати як свої власні емоції, так і емоції оточуючих (що значно полегшує наше життя.

Діти  вивчали емоції, грали в емоційні ігри і навіть зробили карту своїх емоцій.