День української писемності та мови 2020

Дата: 09.11.2020 16:01

9 листопада в школі відзначили День української писемності та мови. У програмі святкування було чимало цікавих заходів.
Вчителі філологи разом із педагогм-організатором встановили інсталяцію із цікавими фактами про українську мову та різноманітними завданнями: загадки, ребуси, фразеологізми та правильне вживання  слів від "веселих лепетунів".
Книжкова виставка організована бібліотекаркою Деяк Т.М. " Мова - найцінніший скарб"
Учні долучились до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.
У 7- А класі провели квест "Збережемо наш скарб - рідну мову!"
3-ті класи провели виховні години "Найдорожча рідна мова джерельцем радісно дзвенить" та "Нас єднає мова!"
1-ші класи та 9-А виготовляли стіннівки. Та найбільше всіх об'єднала вишиванка, яку здавна вважають символом української нації.
Дякую всім за активність та підтримку. Ми найкращі!