Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури та спорту

Дата: 12.09.2021 16:03

Із 6 про 10 вересня в школі проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Для учнів усіх класів вчителі фізкультури підготували цікаві уроки та естафети з різних видів спорту. А закінчився тиждень врученням грамот учням, які активно приймають участь у спортивних змаганнях та захищають честь школи.

Також на лінійці нагородили й учнів, які навідмінно закінчили школу в 2020-2021 навчальному році. Ми приємно вражені, що більшість школярів не тільки спортивні, але ще й розумні.

Висловлюємо подяку вчителям фізичної культури: Ладані Анжелі Миколаївні, Гиричу Сергію Івановичу, Дикій Надії Володимирівні, вчителю ритміки- Білич Аліні Іванівні та всім вчителям початкової ланки за цікаві та корисні уроки.