Всесвітній день науки

Дата: 10.11.2020 17:04

Із метою формування в учнів інтересу до вивчення різних наук, поглиблення знань, стимулювання до активного пошуку, дослідницької діяльності, самостій­ного опрацювання додаткових інформаційних джерел, формування в учнів умінь практично застосовувати здобуті знання, а також для підтримки талановитої молоді 10 листопада до Всесвітнього Дня науки у школі організували виставку стіннівок - " Найцікавіші винаходи українських вчених".

Участь приймали учні 6-11-х класів. Школярі мали змогу писати про тих науковців та винахідників, які їх найбільше зацікавили. Дякуємо учням та класним керівникам за підтримку та допомогу в організації виставки.