Діти України за мир

Дата: 21.09.2021 17:28

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру в школі пройшли тематичні заходи:
Учні 2-Б класу розмальовували голуба, який є символом миру. Кожен вибирав колір щастя та злагоди.
У 4-Б класі  учні розмальовували сердечка і вписували визначення, що таке мир для них.
У 7-А та 10-Б класах школярі створювали плакат "Ми за мир".
І разом створили інсталяцію "Діти України за мир".
Щиро дякуємо вчителям, які долучилися до роботи: Володченко І.П., Бердецька Т.І., Бабич К.В., Лемен І.Г. та Кость В.В.