Тячівська 8-ми класниця - Пилип Оленка перемогла у І-ому етапі Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання»

Дата: 03.08.2021 18:16

3 серпня 2021 року,  у Тячівській бібліотеці для дітей  відбувся І-й етап Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання».

Конкурс проводиться за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей за сприяння Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY.

Ініціатива має на меті  розвивати  інтелектуальний  потенціал дітей, заохочувати  дітей і підлітків до систематичного читання та підвищення ролі книги серед дітей.

Серед учасників Конкурсу - учні 5-9 класів громади.

20 юних читців, які є активними користувачами бібліотек громади,  змагалися за звання «Лідер читання Тячівської ТГ».

Перемогу здобула - Пилип Оленка, яка відстоюватиме ім‘я кращого читця та представлятиме Тячівську територіальну громаду на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» у м.Ужгород.