КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

Дата: 20.10.2019 18:22

Нещодавно в школі провели "Козацькі забави" між куренями "Соколи" (6-А) та "Чайка" (6-Б). Напередодні учні самостійно підготували емблеми та козацьку пісню. Команди змагалися в конкурсах: "Вершники", "Забава кашоварів", "Козацький спів", "Втеча з полону", "Влучники", "Швидкий потяг", "Перетягування канату", "Вікторина", "Веселий козак".

Грамоту за перше місце та булаву одержала команда "Соколи" , за друге місце та участь у конкурсі отримав курінь "Чайка".

Хочеться подякувати учасникам за підготовку, командний дух та хорошу атмосферу, яка панувала протягом свята. Ви молодці, що не побоялися випробувань і залишалися одною командою! Ведучими виступили Прокопчук Давид та Макусій Софія, журі:Дудчук Л.А., Стойка М.І. , Ладані А. М.