Алея першокласників

Дата: 07.11.2019 18:24

В Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 висаджено «Алею першокласників». Цьому колектив школи завдячує Купчинській Тетяні Миколаївні, власниці підприємства «Мала Голландія», яка від щирого серця подарувала школі 50 туй, що довгі роки будуть прикрашати територію школи та створювати дітям атмосферу затишку.

Переходячи з класу в клас, малеча буде рости, а разом із ними і деревцята тягнутимуться до сонця завдяки бережливому ставленню учнів, які їх посадили та старанно доглядатимуть. Пролетять роки , теперішні першокласники стануть дорослими і покинуть стіни рідної школи. Навідуючись в гості, вони будуть бачити ці туї, які завжди нагадуватимуть їм про дитинство, щасливі, безтурботні шкільні роки.