Захист тварин - справа честі людей

Дата: 30.11.2021 13:05

#Тячів_небудьБайдужим

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля" в Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. N 2 розпочалась просвітницька робота.

Учнівське самоврядування "Крок у майбутнє" з педагогом-організатором Володченко І.П. в коридорі закладу оформили інсталяцію, яка впродовж 16 днів буде доповнюватись різними цікавими фактами до всіх запланованих заходів.

30 листопада День захисту домашніх тварин. До нього долучились учні та вчителі початкової ланки. Говорили про домашніх улюбленців та жорстоке ставлення до них. Учні зауважували, що потрібно любити тих кого приручили й не можна їх викидати на вулицю.

Школярі дізналися унiкальнi факти про домашних тварин. Пограли в "Тварини-метеорологи" та "Покажи тварину", а вкінці дня провели конкурс малюнкiв "Мій домашній улюбленець".

Щиро дякуємо класним керівникам, які завжди говорять з дітками на важливі теми та сіють добро в їхні серця.