Тячівська загальноосвітня школа І-ІII ступенів № 2

Книжково-наукова виставка до Дня рідної мови

Наша бібліотека завжди працює та заохочує діток до читання. До Міжнародного дня рідної мови Деяк Тетяна Миколаївна підготувала книжкову виставку "Краса та сила української мови".

23:58 22.02.2021

Битва під Дебальцевим - одна зі сторінок історії

Вчителька історії - Кошілко Н.І. з учнями 6-Б кл., провела годину пам'яті до Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій при Дебальцеві: «Битва під Дебальцевим - одна зі сторінок історії» та організувала перегляд документального фільму «Дебальцеве».

23:09 19.02.2021

І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край"

З 15 по 19 лютого 2021на базі комунального закладу «Центр позашкільної роботи Тячівської міської ради триває І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Дякуємо учням, що взяли участь та показали свої таланти.

22:55 16.02.2021

Шкільний конкурс: "Валентинка своїми руками"

До Дня святого Валентина в Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. N2 пройшов конкурс - "Валентинка своїми руками". Учнів розділили на дві категорії: молодша та старша групи. За результатами конкурсної комісії обрано переможців. Молодша група: І місце - Стойка Василь (2-А кл.): ІІ місце - Курах Софія (2-Акл.); ІІІ міце - Енгельманн Євген (2-А кл.) Старша група: І місце - Тиводар Ктерина (6-Акл.); ІІ місце - Гаврило Ніколетта (9-А кл.) Всім іншим учасникам вручено подяки за участь. Пишаємося кожним учнем й цінуємо ваші таланти????

22:52 15.02.2021

Сюрприз до Дня святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина- свято чудес, яскравих вражень і кохання.    У Тячівсьткій  ЗОШ І-ІІІст. N2 у цей холодний лютневий день  панувала атмосфера радості й тепла. Учні 9-х класів разом із класними керівниками: Гульоватою С.Й., Дьолог С.В. та вчителькою мистецтва Вайнагій Н.І., облаштували фотозону для школярів і вчителів. Також для педагогів підготували смаколики у вигляді валентинок, які роздавали янголята.    Дякуємо учням та вчителям за клопітку працю та приємні емоції, яких так не вистачає в дні пандемії.Особливу подяку висловлюємо Ірині Тиводар за красиві та смачні пряники.     Бажаємо всім хорошого настрою й приємно провести  День святого Валентина????

22:43 12.02.2021