Тячівська загальноосвітня школа І-ІII ступенів № 2

Конкурс стіннівок:"Україна єдина!"

З нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу педагог-організотор: Володченко І.П., провела  конкурс стіннівок:"Україна єдина!".

15:19 21.01.2022

Акція: "Твори добро!"

Нещодавно учні, батьки та вчителі Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. N2 провели акцію: "Твори добро!".            Метою було привітати воїнів АТО з новорічно-різдвяними святами й таким чином висловити повагу Захисникам.    Щиро дякуємо кожному хто долучився й не відвернувся. Також велику подяку передає голова спілки ветеранів воїнів АТО Минзат В.В. та правий сектор перша рота, яку очолює Коцюбайло Дмитро Іванович, позивний Давінчі. Нещодавно він отримав звання народного героя України. Хлопці  приємно вражені й вдячні за ласощі та організацію.    І Вам спасибі, дорогі наші Захисники! Вітаємо з прийдешніми святами!

14:42 29.12.2021

100 днів у школі

100 днів у школі відсвяткувати наші першокласники. Вони показали свої вміння та навички, які досягли під час навчання. Час швидко спливає, а вони вже так багато вміють. Дякуємо класним керівникам: Орто Л.М. та Думнич О.Й. за зусилля, фантазію, терпіння та наполегливість/

08:24 10.12.2021

Флешмоб до Дня української хустки

З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її протягом усього року.

09:10 07.12.2021