День пам'яті жертв голодоморів

Дата: 24.11.2021 13:54

Протягом тижня - з 22 по 26 листопада, в школі вшановують пам'ять жертв голодоморів.

Володченко І.П. з Учнівським самоврядуванням оформили інсталяцію :" День пам'яті жертв голодоморів", яка ще доповнюватиметься впродовж тижня.

В бібліотеці організовано книжково-ілюстративну виставку: "Забуттю не підлягає".

У 7-А класі провели виховну годину: "Голодомор 1932-1933 рр. ", де Млинецька Р.М. підготувала для учнів відеоролик та цікаві факти цієї трагедії.

В 10-х класах відбувся урок-реквієм:"Жнива скорботи".

Фекете М.Ю. з учнями 6-А класу провела виховну годину: "Ми пам'ятаємо! Засвіти свічку пам'яті".

На групі продовженого дня учні 4-х класів з Лемен І.Г. виготовляли журавликів як символ того, що попри всі репресії український народ вижив і зберіг свою культуру.