690-й ювілей міста Тячів

Дата: 16.09.2019 18:01

14-15 вересня наше рідне місто – Тячів святкувало 690-й ювілей.

Програма була насиченою. В суботу наші школярі разом із вчителями взяли участь у традиційному Параді вишиванок, після якого дітей пригощали безкоштовним морозивом.

Також всі бажаючі могли приєднатися до майстер класу «Робота з соломою», керівником якого була Бердецька Т.І. – вчитель трудового навчання, а допомагали їй: Горничар Аліна (7-А кл.), Юрчик Софія-Дзвенислава (7-Б кл.), Гаврило Ніколетта (8-А кл.).

Трохи згодом пройшли конкурси «Національний костюм», «Міні-міс» та «Юна-міс». Нашу школу представляла учениця 3-Б класу Стойка Вікторія і стала «Третьою Міні-міс Тячів 2019».

У неділю відбулося спортивне свято «Олімпійська громада - 2019». Після урочистого відкриття на площі Поштовій учасники разом із тренерами взяли участь у «Масовому забігу» до Спортивної арени «Тячів».

В конкурсі «Естафета 400 метрів», наші учні посіли І місце. Дякуємо: Михайленко Камілі (7-Бкл.), Міщенко Вероніці (8-Акл.), Гегедиш Олександру (8-А кл.), Новосильчуку Олегу (7-Б кл.), Гоздо Вікторії (7-Б кл.), Горничар Аліні (7-А кл.), Оліферчуку Даніелу (5-Б кл.) та Дьолог Юлії (5-Б кл.).

Конкурс «Велопробіг» також приніс перемогу нашим школярам: Тиводару Владиславу(3-Б кл.), Бортошу Михайлу (7-А кл.), Шпілці Василю (6-А кл.), Черні Максиму (5-Б кл.), Бодаку Максиму (4-Б кл.).

Також відбувся конкурс «Малюнок на асфальті», керівником якого була Вайнагій Н.І. – вчитель художнього мистецтва.