Закон, права та обов'язки

25 вересня до школи завітав спеціаліст відділу Тячівського бюро безкоштовної правової допомоги Ю.В. Селебинка.

18:09 25.09.2019

День вшанування пам'яті Ігоря Караймана

24 вересня 2019 року Деяк Т.М., Турок Л.Т. та Володченко І.П. організували виставку фотоматеріалів та архівних документів присвячену Дню пам'яті випускника нашої школи Ігоря Караймана. Славного прикордонника, який здійснив подвиг в ім'я миру на землі.

18:08 25.09.2019

Я МАЮ ПРАВО!

В рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я маю право!» з 16 по 20 вересня в школах проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

18:06 21.09.2019

Зустріч із головним спеціалістом відділу Тячівського бюро правової допомоги

06 вересня до нашої школи завітав головний спеціаліст відділу Тячівського бюро правової допомоги – Селебинка Юрій Васильович. Він провів бесіду на тему «Права дитини» з учнями 6-Б та 7 –Б кл. Також дітям було цікаво обговорити зі спеціалістом різні ситуації, які потребують правових знань. Школярі спочатку не вступали в дискусію але потім ця тема зацікавила їх і вони із задоволенням долучилися до неї.

17:46 06.09.2019