Тиждень української мови та літератури 2019-2020 н.р.

Ось і минув Тиждень української мови та літератури. Хочеться поділитися враженнями і подякувати тим хто долучався до тематичних заходів: Бабич К.В. (вчитель української мови та літератури), Деяк Т.М. (бібліотекар), вчителям початкових класів та учням школи за активну участь.

18:19 14.10.2019

З Днем учителя!

Щороку у першу неділю жовтня святкують День вчителя. Сьогодні на шкільній лінійці з привітанням та солодким гостинцем виступив 11-й клас. Також привітали своїх педагогів та подарувати їм музичну композицію учні: 4-А, 6-Б, 7-А,7-Б, 8-А, 8-Б та 10 класів.

18:15 04.10.2019

Громадський бюджет для активної молоді

3 жовтня, до нашої школи завітали представники Тячівської ОТГ , щоб розповісти молоді, що таке Громадський бюджет і запропонували взяти в ньому участь. Кожному учню дали заповнити буклет і висунути свої пропозиції для покращення життя в рідному місті. Також, хто бажає реалізувати свій проект, може прийти на безкоштовний тренінг Громадського бюджету 7 жовтня.

18:14 03.10.2019

Похід 11 класу до кінотеатру

Управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту організували для учнів Тячівської ОТГ, безкоштовний похід до кінотеатру на український художній повнометражний фільм - «Заборонений» (робочі назви — «Птах душі» та «Стус»). Про життя та загадкову смерть відомого поета-шістдесятника, правозахисника, Героя України — Василя Стуса та його боротьбу із радянською системою.

18:11 03.10.2019

Закон, права та обов'язки

25 вересня до школи завітав спеціаліст відділу Тячівського бюро безкоштовної правової допомоги Ю.В. Селебинка.

18:09 25.09.2019

День вшанування пам'яті Ігоря Караймана

24 вересня 2019 року Деяк Т.М., Турок Л.Т. та Володченко І.П. організували виставку фотоматеріалів та архівних документів присвячену Дню пам'яті випускника нашої школи Ігоря Караймана. Славного прикордонника, який здійснив подвиг в ім'я миру на землі.

18:08 25.09.2019

Я МАЮ ПРАВО!

В рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я маю право!» з 16 по 20 вересня в школах проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

18:06 21.09.2019