З 8 березня!!!

Напередодні Міжнародного дня жінок учні 9-х класів разом із класними керівниками: Стойкою М.І. та Юхимович Н.В. оздобили шкільні коридори та організували фотозону для любителів селфі. А учні 11 класу привітали всіх вчителів музичною композицією від Ребара Родіона-Лева та пригостили смачним подарунком.

10:20 05.03.2020

З Днем Соборності України!!!

4-А та Кость В.В. вітають всіх із Днем Соборності України!!! Ділимося своїми враженнями від сьогоднішнього уроку.

19:26 22.01.2020

День Соборності України

З нагоди відзначення Дня Соборності України у нашій школі провели виховний захід інформаційного, просвітницького та виховного характеру.

19:23 22.01.2020

Огляд-конкурс колядницьких груп "Вертеп"

11 січня, учні 4-х класів виступили в конкурсі колядницьких груп "Вертеп". Щиро дякуємо діткам, їхнім батькам, класним керівникам (Кость В.В. , Лукан В.М.) за величезну роботу та час. Ви молодці!!!

19:19 11.01.2020

Як в 4-А кл. розфарбовували імбирне печиво...

Сьогодні у 4-А класі учні розфарбовували імбирне печиво, яке для них спекла класовод Кость В.В. Зайшовши в клас відразу помітно запалені від цікавості очі та різдвяний настрій, який запанував у приміщенні.

19:16 11.01.2020

Смачної куті!

4-А клас із Кость В.В. бажають всім смачної куті!

19:14 11.01.2020

Новорічні ранки

Новорічні ранки в школі вже минули та залишили по собі приємні спогади.

19:12 11.01.2020

Добра справа

Перед Новим роком школярі, їхні батьки та вчителі вирішили зробити для діток Чинадіївського дитячого будинку невеличкі подарунки та зібрати: солодощі, іграшки, засоби гігієни, одяг та канцелярське приладдя. Дякуємо всім хто долучився! Арделан Яні учениці 10 класу, яка запропонувала зробити добру справу для діток. Особливо вдячні Тячівському міському голові Ковачу І.І., начальнику Відділу освіти Тячівської ОТГ Дерену С.І. та приватному підприємцю Кричфалушію І.І. за наданий нам транспорт.

19:10 11.01.2020