Акція: "Твори добро!"

Нещодавно учні, батьки та вчителі Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. N2 провели акцію: "Твори добро!".            Метою було привітати воїнів АТО з новорічно-різдвяними святами й таким чином висловити повагу Захисникам.    Щиро дякуємо кожному хто долучився й не відвернувся. Також велику подяку передає голова спілки ветеранів воїнів АТО Минзат В.В. та правий сектор перша рота, яку очолює Коцюбайло Дмитро Іванович, позивний Давінчі. Нещодавно він отримав звання народного героя України. Хлопці  приємно вражені й вдячні за ласощі та організацію.    І Вам спасибі, дорогі наші Захисники! Вітаємо з прийдешніми святами!

14:42 29.12.2021

100 днів у школі

100 днів у школі відсвяткувати наші першокласники. Вони показали свої вміння та навички, які досягли під час навчання. Час швидко спливає, а вони вже так багато вміють. Дякуємо класним керівникам: Орто Л.М. та Думнич О.Й. за зусилля, фантазію, терпіння та наполегливість/

08:24 10.12.2021

Флешмоб до Дня української хустки

З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її протягом усього року.

09:10 07.12.2021

Мої права й обов'язки

У рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля" в Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. N2 Млинецька Р.М. у 7-А класі провела виховну годину на тему "Мої права й обов'язки". Учні створювали колаж, працювали в групах, поглиблювали уявлення про людину як частину суспільства, вчилися аналізувати інформацію та розвивати критичне мислення.

09:05 07.12.2021

Хустка- жіночий оберіг

День української хустки відзначили у 4-А та 5-А класах. Дякуємо вчителям: Шимон Р.Б. та Лиспух Н.М. за цікавий урок, який ще більше навчить цінувати національні символи українського народу.

08:59 07.12.2021

День української хустки на ГПД

Група продовженого дня 4-х класів долучилась до відзначення Дня української хустки. Дякуємо Леонтьєвій С.І. за цікаву ідею, яка захопила маленьких поціновувачів українських традицій.

08:29 07.12.2021

Всі ми є рівні!

#Тячів_небудьБайдужим У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля" у Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. N2 Габор А.М. у 8-А класі провела виховну годину:"Всі ми є рівні!". Учні працювали в групах, розігрували ситуації та створили колаж з долоньки на яких написали побажання для людей з інвалідністю.

09:34 03.12.2021