Дитяча праця і права дитини

#Тячів_небудьБайдужим У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля" Лакатош О.Ю. та Лиспух Н.М провели з учнями 6-Б та 5-А класу виховну годину: "Дитяча праця і права дитини". Учні говорили про права дітей на працю, навчання, відпочинок та доводили, що потрібно вміти користуватися правами й не забувати про обов'язки. Метою заходу було: виконувати громадські почуття, зокрема повагу до Законів.

09:31 03.12.2021

Ми схожі - ми різні

#Тячів_небудьБайдужим у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля" в Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. N2 психолог школи: Леонтьєва С.І. провела виховні заходи з учнями 1,2,3 класів, на тему: "Ми схожі - ми різні". Та з учнями 9-Б класу: "Друзі з особливими потребами".

09:23 03.12.2021

День Збройних сил України

Напередодні Дня Збройних сил України, вчителі "Захисту Вітчизни"- Клюса М.В. та Гульовата С.Й., провели відкритий захід на який запросили поважних гостей: начальника відділу освіти Тячівської ТГ, ветерана АТО - Дерена С.І., голову спілки ветеранів воїнів АТО - Минзата В В., ветерана АТО - Деяк В.О. та заступника начальника відділу прикордонної служби "Тячів" - Черевиченка Д.В.

09:18 03.12.2021

Скажи СНІДу Ні!

#Тячів_небудьБайдужим У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля"

10:06 02.12.2021

16 днів проти насилля

#Тячів_небудьБайдужим У рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля"

09:40 02.12.2021

Збір лідерів учнівського врядування «Вільна молодь» закладів освіти Тячівської ТГ

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 1 грудня 2021 року відбувся навчально-тематичний збір лідерів учнівського врядування «Вільна молодь» закладів освіти Тячівської ТГ.

12:59 01.12.2021

Не дай СНІДу шанс!

#Тячів_небудьБайдужим У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля"

10:36 01.12.2021